شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 29

2,224 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل علي اكبر بلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - كومباوند فيروزة

    New Home for Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م للبيع - سابا باشا

    Chance for Realestate logo image

    شارع بطليموس الفلكي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م للبيع - كامب شيزار ( علي البحر )

    Chance for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح السعر القديم تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع - لوران ( متفرع من شعراوي )

    Chance for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع - سيدي جابر

    Chance for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي إسكندر إبراهيم رئيسي

    Remax Top Agents logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م , ميامي

    Wealth Platinum logo image

    شارع امتداد امين خيرت الغندور, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم اطول فترة سداد تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للتميز والسكن الراقي في قلب صواري

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 242م سموحة - بيتك في النادي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مطلات مفتوحة بالكامل على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م صافي سموحة - حي الفيلات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع - سبورتنج

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ثورت ( شارع عبد المنعم الدليل ) 220م

    Chance for Realestate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة مباشرة تسهيلات علي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٨٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محمد نجيب

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بكومباوند سكاي لاين بحري صريح فيو مفتوح

    ICONIC logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م - سبورتنج (ش الاقصر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع