شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 43

13,669 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقتك 3نوم متشطبة بالتكيفات فى SAADA

    Roots Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي السابع شق ٣٠٠م تشطيب كامل مساحة كبيره

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم متشطبة بالتكيفات فى العاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري منطقة الفيلات

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن متشطب بالكامل للبيع في اللوتس

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي تشطيب سوبر لوكس ميدتاون التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125متر كمبوند ويست تاون، بيفرلي هيلز

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة متشطبة للبيع كمبوند بيفرلي هيلز كازا

    متصدر

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع استلام فوري تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة تشطيب سوبر لوكس في البنفسج ١١

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب فاخر 170 متر صافي الترا سوبر لوكس

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه 2012 للبيع 170متر صافي الترا سوبر لوكس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ستلام فوري علي المفتاح

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2012 للبيع 170م

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس للبيع 170 متر صافي جاهزه للاستلام

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار التوحيد بالقرب من دائري المريوطية فيصل

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس لاندسكيب فيو - جاليريا مون فالي

    Rank For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا لوكس بالقرب من الشيشيني بالمريوطيه للبيع

    شارع الشيشيني, الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع B7 – مدينتي 96م بأرقى التشطيبات

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B2 مدينتي جاردن فيو 183م أول سكن في ارقي مراحل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة متشطبه استلام فوري موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بكومباوند vgk |palm hills

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع