شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 48

13,669 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر للبيع الحي الأول التجمع الخامس موقع مم

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 12, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالمطبخ للبيع في جنوب الأكاديمية هـ

    D COMUNITA RE logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260م فندقيه للبيع جامعة الدول المهندسين

    Luminera Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع الترا لوكس في B12 فيو جاردن

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس للبيع بالبنفسج 6 فيلات على محور السادا

    D COMUNITA RE logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 190م متشطبه سوبر لوكس فيو مفتوح وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 3 غرف بفيو اللاجون – مكادينا

    ROI For Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالعفش في المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – جاليريا مون فالي

    Trust logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في محور 26 يوليو - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن كوبوند روضة زايد

    Luminera Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقى للبيع بالفرش امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في ووتر واي متشطبه مفروشه بالكامل فورى

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند وصال الشروق 3 نوم 2 حمام

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس عمارات قريبه من مسجد الشربتلي

    D COMUNITA RE logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو اللاجون – مكادينا، مدينة مكادي

    ROI For Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    650الف فقط تشطيب كامل بالتكفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع كاش فى مدينتي B11 مساحة 133م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري اول سكن بجوار المحور المركزي

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة ارضي بجاردن تشطيبات خاصة في B12

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثامن اهالي

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع