شقق للبيع بكمباوند أبراج زيد, الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 8

278 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع داخل زيد الشيخ الزايد

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – فيليدج فيوز المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الدور الرابع في ابراج زايد متشطبه Rtm

    Selection Code logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٢٦٬١٣٣ جنيه

    استوديو 76 م للبيع في Zed West – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استوديو متشطب 88متر بالتكيفات

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٩٧٬٧٥٠ جنيه

    غرفة نوم متشطبة بالتكيفات باقل اوفر مطلوب

    We are consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٠٬٥٢٥ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل - مع تكييفات في أورا

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED Park – دور أرضي

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري - شقه تشطيب كامل - تكييفات - زد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستوديو في ارقي كمبوندات نجيب ساويرس zed

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 90م بجاردن متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٣٬١٩١ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة بالكامل للبيع في زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد ويست Z تاور استوديو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Zed West | شقة غرفة واحدة ريسيل في ا

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب فاخر للبيع على 10 سنوات قسط.

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١ غرف في ابراج زد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة بموقع مميز و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة في ابراج زيد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع