شقق للبيع بكمباوند أبراج زيد, الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 6

278 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة فيZed West الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بسعر مميز.

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بارك في زد ويست متشطب بالكامل

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خالصه كل الاقساط للبيع في زيد ويست فيو مفتوح

    Master Key logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في قلب الشيخ زايد جنب الربوة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ابراج زيد ويست الشيخ زايد 76م

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بعقد إيجار في زيد الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي مؤجر في أبراج زيد – عائد فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أبراج زيد – مؤجر وجاهز

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 بأقل مقدم متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح اقل سعر زيد ويست متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع