شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 50

14,167 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا استديوا بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم Pool View متشطب قسط 6سنين في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 75م فيلدج ويست الشيخ زايد بالتكييفات

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده خصم 40% و استلام سنه و نصف! شقه فاخره

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٨٬٢٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شامل الفرش والتكيفات فيو حمام سباحة

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بالكامل ريسيل لقطة في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مطلة على الحديقة في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بلس جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,بوابة النعيم

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك متشطب بالكامل

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧١٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89 م , الحي اللاتينى العلمين الجديدة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الكوثر القديم_استلام اكتوبر_تقسيط18شهر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٦٥٦ جنيه

    للبيع ستديو فى بلوم فيلدز بموقع استراتيجي المستقبل

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تشطيب فاخر استثمار وسكن مميز

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فندق Triumph بالتقسيط علي 10 سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع أقل من سعر السوق في بالم هيلز تجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مرحلة Sarai Elan

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٢٣٬٦٢٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٩٬٧٢٧ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست - أورا \ كود الوحدة : CA0245

    Dk REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن خاصه فى مدينتى b11 لقطه

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع استوديو 80م للبيع في سراي تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة