شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 49

14,167 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب في زيد ايست - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن خاصه مدينتى b6 بجوار الحركه

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالكامل في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • اكسورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jora Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,اكسورا

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفة بموقع مميز و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع صف اول علي البحر | تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه دابل فيو بنص سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه80م في مشروع جاهز ساكن دابل فيو في تاج سيتي

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٢٩٬١٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اويست المرحلة الأولى

    Remax Westway logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Rashed
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى اوويست شقه للبيع استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت للبيع بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفى O West بأقساط أفضل سعر فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10س

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 55 م سبورتنج (تاني نمره بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم موقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو, 2 - 3 غرفة