شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 26

14,162 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي نادر في تاج سيتي بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سولانا | تركيب خلال 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة مساحة 83 متر وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة نوم بإطلالة مزدوجة – تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 89م فى كمبوند لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر لوكيشن مميز باقل مقدم موجود

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مبنى فندقى متكامل امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الكوثر | تقسيط حتى 3

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك استوديو متشطب في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مع تراس فيو مميز بسعر مغري

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٦١٣٬٣٥٠ جنيه

    شقة غرفتين في الغردقة فيو بسين وقسط بمقدم 20%

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 138,113 فقط و اقساط حتى 12 عامًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا-استوديو بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام متشطبةبالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٧٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو مزدوج على البسين والممشى

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد الحي السادس عشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل موقع متميز مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة في كمبوند ڤالدا ڤيلدچ مستقبل سيتي بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة