شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 24

14,111 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سعر لقطة بفيو جانبي على البحر – الأحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ZED East

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    كاملة التشطيب بموقع مميز بفيو مباشر على اللاجون

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفة واحدة بسعر 890 الف

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجنينة - اول سكن منطقة ك

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة غرفة 73 متر للبيع الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الجي ال 16 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطبة للبيع فيلدج ويست اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري_شقه88م غرفتين–ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 84 م (بالم هيلز - الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع بمقدم 410 الف فقط في التجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مدينة نور العاصمة الادارية TMG

    Property Network logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    3

    ٨١ متر مربع

    ٧٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بفيو رائع في اويست بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للتسليم نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل للبيع في هايد بارك CVR

    متصدر

    Beltone logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه استلام فوري للبيع في اي سيتي

    Global Hills logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة