شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 17

14,111 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مطل على مناظر طبيعية وتشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست تشطيب كامل+تكييفات باقل سعر

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 90م متشطبه - Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ناوس آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة تشطيب فندقي في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥١ جنيه

    للبيع استوديو استلام 8\2026 فيو بارك في ابراج زيد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 57 م ,ابراج زيد سعر مميز لسرعة البيع

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥١ جنيه

    للبيع استوديو 57 متر , ابراج زيد الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالتكييفات في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد تاورز

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة للبيع في أورورا بالاس الغردقة

    Concrete Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن نادر في B8 | Wide Garden View

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • وجود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬١٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | إطلالة على المسبح | موقع مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضى بجاردن للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بالقرب من البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 8 سنين شقه في ديستركت 5 استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب للبيع بمقدم 390 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة