شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 18

14,111 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بالفرش و الجهزه بسعر لقطه

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٨٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقةموقع مميز في حدائق أكتوبرعلى شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بجوار سوديك ايست بمقدم 210 الف

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ديستركت5 استلام 6 شهور بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاص للبيع بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحله جديده فى ماونتن فيو شقه للبيع مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاردن للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –

    Beltone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا كوف – سيلفرساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع شامل الفرش والاجهزة وتشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 60% ستوديو للبيع سورxسور سوديك ايست

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس بالم هيلز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    استوديو جاهز للبيع في الغردقة في منطقه عرابيا

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ف موقع مميز جدا سوبر لوكس باقل مقدم

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٥٢٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة واسعة وموقع مميز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في كمباوند سراي 64م لقطة

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على10 سنين في شقه 84م جنب داندي مول

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة