شقق للبيع بالشيخ زايد بمساحات صغيرة, صفحة 29

919 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك في قلب زايد جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٣٩٬٦٨٦ جنيه

    استوديو للبيع – Dal by The Harv نيو زايد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن للبيع في جريان نيو زايد بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين امام مطار

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م متشطبة للبيع علي شارع النزهه بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالتكيفات للبيع بأقل من سعر السوق في فيلدج

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 75 كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد متشطب

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام شهور كمبوند الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فى جريان نيو زايد بمقدم 400 الف

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام قريب ف ابراج زيد متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر بالحي الاول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر زمان ف سوق انهاردة - الحي 13 - الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة امام مول اركان الشيخ زايد للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٨٩٥ جنيه

    ستوديو 76 م للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع استلام فورى ابراج زد الشيخ زايد متشطب

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل مميز في قلب زايد متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر الطرح وبخصم 150 الف نيو زايد جريان

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن للبيع في جريان نيو زايد بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اطلاله مفتوحه تاني نمره من شارع النزهه !

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة

تقع مدينة الشيخ زايد في القاهرة الجديدة، وهي مدينة حديثة تتميز بمجموعة متنوعة من الشقق المعروضة للبيع بمساحات صغيرة. تسلط السطور التالية الضوء على بعض مزايا الحياة في الشيخ زايد وكيفية العثور على الشقة المناسبة لك، وتحديدًا شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة.

بفضل التخطيط العمراني الرائع، تعتبر الشيخ زايد واحدة من أكثر المدن الجديدة الحديثة والمتقدمة في مصر. تُعتبر مدينة الشيخ زايد، واحدة من أكثر المناطق السكنية المرغوبة، هي واحدة من الأماكن التي توفر للسكان حياة هادئة بعيدة عن صخب القاهرة، مع الحفاظ على الراحة والرفاهية الحديثة.

توافر شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة وكبيرة

ستجد في الشيخ زايد مجموعة واسعة من الشقق للبيع، الشيء الجميل حقًا هو أن المدينة توفر خيارات لكل الأذواق والميزانيات. من الشقق الصغيرة المكونة من غرفة واحدة إلى الشقق الكبيرة ذات الثلاث غرف وأكثر، ستجد بالتأكيد ما يناسب احتياجاتك. تتميز الشقق في الشيخ زايد بالتصميمات العصرية والأمان، وهي تعد من أكثر الخيارات المرغوبة في السوق العقاري المصري.

ابحث عن شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في الشيخ زايد

بالنظر إلى جميع المزايا التي توفرها الشيخ زايد، لا عجب في أنها أصبحت واحدة من أكثر المدن إقبالًا للسكن في مصر. بغض النظر عن حجم الشقة التي تبحث عنها، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في هذه المدينة الجميلة.  إذا كنت تبحث عن الراحة، الهدوء، والرفاهية، فإن الشيخ زايد هو المكان المثالي لك.

مزايا السكن في الشيخ زايد في شقة بمساحة صغيرة

الشيخ زايد مكان يتميز بالهدوء والجمال الطبيعي، مع وجود مرافق متكاملة تلبي احتياجات السكان. الشيخ زايد هي المنطقة المثالية للأفراد والشباب الذين يبحثون عن الراحة والهدوء والخصوصية بعيدًا عن ضغوط العمل. الشقق ذات المساحات صغيرة في الشيخ زايد توفر الفوائد التي تلبي احتياجات الأفراد الذين يبحثون عن الراحة والحياة المستقلة. هذه الشقق مصممة بشكل ذكي للاستفادة القصوى من المساحة المتاحة، مع توفير المرافق الأساسية.