شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 173

13,686 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في روضه زايد 70م مفروشه او فاضيه

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحسيني ماركت70م كاش بالفرش الاجهزه فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    حقق حلمك من سكن راقي ومميز واعلي عائد استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    عيش حياه من الرقي والاستثمار في BULE CREST

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه 84م فيو مفتوح في بريفادو كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة للاستثمار في ORLA التجمع تقسيط على 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لا تعوض ستوديو لقطة الترا مودرن

    Sweet Home Realestate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٧٩٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاخرة باقل سعر قابل للتفاوض ,مصر الجديدة

    El Kateb Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو60م للبيع مقدم5% - كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    متصدر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م مفروشه بسعر مميز جدا في فيلدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفه دايركت علي النزهه متشطبه بتكييفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    48 متر استوديو اطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    وحدتك 68م باطلالة جبلية في ايكونك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    46 متر استوديو اطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    وحدة 74م باطلالة طبيعية في ايكونك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    45 متر شاليه استثماري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 75 متر في الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    امتلك وحدة 57م في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 50 متر في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    استمتع بمشهد الغروب من شقة 61م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع