شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 172

13,686 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ و التكيفات استلام فوري.

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر و حمام سباحة بسعر رمزي

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع سوبر لوكس كمبوند حدائق المهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في قلب سوما باي

    Second Home Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز ف منطقة الاحياء

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فورى عالبحر في الممشي السياحي الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    شارع السنترال السياحى, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ميسكا سوما باي – خصم لفترة محدودة

    Second Home Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لفترة محدودة خصم 20% + تقسيط حتى 5 سنوات

    Second Home Real Estate logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥١٩٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom sea view apartment at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٣٤٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمامات السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٨٬١٩٣ جنيه

    استوديو 52 متر يطل على البحر استلام فورى

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 46متر تشطيب كامل إطلاله ع الشارع وجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    Pool View Studio in Premium Location - Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom apartment at Hurghada Heights Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر |منتجع اورو بييتش. الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khmasin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م غرفتين استلام فوري واجهه جانبيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 50 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٣٩٠ جنيه

    استوديو 45 متر فى Marvento Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 80م بأفضل موقع وسعر بجانب OWEST

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م – للبيع – الحي 13 الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج صواري فرصه استثمارية حقيقة

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع