شقق للبيع بكمباوند باديه بالم هيلز, الشيخ زايد مساحات صغيرة

96 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 86 متر باقل سعر في باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلاله مفتوحه استلام فوري في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بقسط شهري 5000جنيه علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اطول فتره سداد فى موقع مميز فى باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدون مقدم فى موقع مميز فى باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٥٬٨٩٥ جنيه

    شقة للبيع علي اقساط حتي 2036 في Badya

    Master Mind Real Estate Services logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة في بادية بمقدم 54,000 وأقساط على 6 سنين

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 12 سنه فى باديه شقه غرفه نوم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة ف بادية بأقل مقدم وقسط يبدأ ٩ الاف

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في باديا علي 12 سنة

    متصدر

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 85م اقل سعر ف الماركت بادية استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستديو 85متر استلام فوري باديه 2.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز في باديا بالقرب من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة نوم في موقع مميز في باديا من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري بدون مقدم متشطبه وقسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع