شقق مفروش جزئياً للبيع في أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 19

482 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 2 غرفة نوم في Zed West | 108م

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في ZED West | مستلمة | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند زد الشيخ زايد استلام فوري

    Jedar Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة متشطبة 171م بالتكيفات والمطبخ فى زد

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال شقة ف زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست-مجهزة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة 3غرف 171م متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم تشطيب كامل مطبخ وتكيفات استلام فورى

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في زيد بارك سايد زايد

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو - للبيع في Zed West – المرحلة الثانية....

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدا في زيد ويست 110 متر

    Jedar Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند زد الشيخ زايد بسعر مميز جدا

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 211متر ابراج زد 3غرف3حمام غرفه مربيه

    Alfa Property logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد متشطب

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED West – Phase 1

    Beltone logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة مطبخ تكيفات على فيو ريسيل 140م

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬١٧١ جنيه/متر مربع