شقق مفروش جزئياً للبيع في أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 13

482 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ف ZED اوبن فيو بأقل سعر أقساط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل فى ابراج زيد استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في أبراج زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند زد ويست 144م بسعر لقطه

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح اقل سعر زيد ويست متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد G+20 دور عالي ڤيو حمام سب

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع في زد وست

    I-Move logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات 3غرف استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد ٣غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٢٬٧٩٤ جنيه

    شق 3غرف 162م برايم فيو علي أبراج زد استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد ويست جاهزة للسكن مع اطلالة على بارك

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد ويست بارك فيو بأقل سعر اكثر مكان مميز

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع