شقق مفروش جزئياً للبيع في بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, صفحة 7

357 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر برايم شقة ف ZED فيو لاند سكيب تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 102م² متشطبه+التكييفات استلام فوري ZED

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٥٬٩٨١ جنيه

    شقة فندقية ف زد ريسيل بدون اوفر برايم لوكيشن 114م

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 166م استلام فوري دابل فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٣٥٬٦٧٢ جنيه

    شقتك في قلب الشيخ زايد برايم لوكيشن في زيد تاورز

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 185م بحديقة 100م للبيع في أبراج ZED

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالتكيفات بأقل سعر بالماركت زيد 76م

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مساحة 198,بقسط 10 سنوات, قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – Zed West Park View | ORA

    Crafters Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفه للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصة زد تاورز الشيخ زايد أقل سعر ريسيل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بإطلالة ZED Park – استلام فوري

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر استوديو بارك فيو فوري متشطب

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ستوديو ف زيد برايم لوكيشن باقل متبقي

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالتكييفات والمطبخ للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة في زيد تاورز بإطلالة واسعة

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100متر فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٦٦٬٩٣٢ جنيه

    شقه ريسيل 183متر متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زد ويست الشيخ زايد تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ابراج زيد متشطبه بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع