شقق مفروش جزئياً للبيع في بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, صفحة 3

357 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م 2غرفه متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في ابراج زد ال20 دور استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفة بموقع مميز و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٧٬٢٤٥ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فورى فى زيد تاورز

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد بارك

    Hefnawy Group logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن شقة متشطبة استلام 2027 للبيع في زي

    Rokn Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZED

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في ZED West

    I-Move logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع موقع مميز في ZED West

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٤٥٧ جنيه

    للبيع شقه 168م استلام فورى فى zed بسعر مميز جداا

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقتك في قلب الشيخ زايد في زيد تاورز

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZED استلام فوري بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٥٥٬٨١٥ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 168م برايم لوكيشن متشطبه بالتكفيات RTM

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع