شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 8

7,524 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات في بالم باركس

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٢٬٣٦٧٬٧٠٧ جنيه

    شقة للبيع في Fanadir Shores الجونة

    Utopia logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦١١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 155 م مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم واقساط فيو على لاندسكيب جاهزة لسكن

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع زيد بارك الدور السادس Rtm تكمله اقساط

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة استلام سنة بجوار palmparks,swanlake

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بـ ريجنتس سكوير بخصم 40% ومقدم مليون

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد فيو البارك وقسط على 10 سنين

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٤٤٬٧٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع في سولانا

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات في هايد بارك

    Skyline logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في إيستاون سوديك | أرضي بحديق

    KRE investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المفتاح معانا انزل عاين بنفسك احسن سعر الحق كلمنا!

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Nile view apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقة مودرن بغرفتين نوم ماستر غرب جولف

    One Plus Consultants logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Prestigious property in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الرحاب – مجموعة 87 | 96م

    KRE investments logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، متشطبة بالمطبخ والتكيفات في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألماظه، مصر، الجديدة ٣٨٠ متر

    Gold Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم حافظ, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بمقدم وتكملة أقساط في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 108م تشطيب كامل بالتكييفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٩٥٣٬٦٤٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 188متر بريفادو مدينتي بأقل سعر

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في سوديك إيستاون

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة