شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 13

7,524 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة بالتكييفات- 3غرف-زيد ايست - أقساط

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك – تشطيب كامل واستلام فوري

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في 90 افينو نصف مفروشه بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فيوبحري واجهتين استلام فوري التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٩٥٬٣٥٠ جنيه

    شقة 165م متشطبة بالمطبخ والتكييفات استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • فيلا آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي

    3 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 191م | موقع مميز | بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امبرفيل نيو جيزة.

    Topaz Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطبخ واجهزه وتكييفات للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أستلام فورى بسعر مميز في سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا – البوليفارد | أفضل لوكيشن وأقل سع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146متر بالمطبخ والتكيفات كمبوند زايد ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة لدوبلكس بجنينه متشطب اقرب استلام وتقسيط

    Realm Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه واسعه وسعر مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت وبجوار كافة الخدمات

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي متشطب بالتكييفات جاهز فوري بموقع مميز

    Realm Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع B1 في مدينتي شامل العفش والتكييفات

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في لاميرادا

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بفيو مميز في العاصمه متشطبة

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس فى الزمالك القبلية

    Guides Real Estate logo image

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع متشطبة بالكامل في العاصمه

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للايجار بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكيفة متشطبة سوبرلوكس في نيو جاردن سيتي

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند في العاصمة بالتكييفات

    Held Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة