شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 50

7,445 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر بأطلالة مميزه على حديقة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر في سولانا مقدم10% و أقساط 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م للبيع بمطبخ وتكيفات في فورتي ويست سوديك

    The X Site For Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن 275م بفيلا شيك بكموبند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات باقل سعر فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على السنترال بارك كامله التشطيب مع حديقه خاصه

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه وحمام سباحه خاص على افضل فيو بحيرات

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باتيو 7 – لافيستا ڤيو بول

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة بالمطبخ والتكيفات للبيع هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٢٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • وتر سايد مورانو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٧٬٧١٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 196م فى قلب الشيخ زايد برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 161م متشطبه بالتكيفات جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو علي ال Pool - متشطب بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • تي ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٠٥٬٩٠٦ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,تي ريزدنس

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في AUC Square شقة بجاردن

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بكمبوند ماونتن فيو اى سيتى

    I-Zone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كايرو فيستفال للبيع جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطــة للبيع في الرحاب 2 أرضي بجاردن تشطيبات فندقي

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا مودرن للبيع بكمبوند ماونتن فيو اى سيتى

    I-Zone logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • منتجع مونتيانو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Montyano Life
    الساحل الشمالي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه متشطبه بالكامل بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على اللاجون متشطبه بالكامل بقسط 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بموقع قريب للشاطئ بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه و استلام فوري بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٩٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة