شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 6

1,615 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 259م بجاردن 220م تشطيب سوبر لوكس جاهز للسكن

    Promax Property Investors logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن 3 غرف-فيو فيلل-فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف - استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت-4 غرف-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في زيد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف -فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اوبن فيو لاندسكيب - استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر شقة 3 غرف -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر شقة فى المشروع استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت 4 غرف -اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل157م متشطبه باقل سعر في الماركت 157م RTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب ف Estates Residence بمقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقل سعر في الماركت 145م متشطبه RTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 180م² برايم لوكيشن متشطبة فوري في O west

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس ريسيل لوكيشن مميز بدون اوفر ف اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في باديا بالم هيلز استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 196م فى قلب الشيخ زايد برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 161م متشطبه بالتكيفات جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع