شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 2

1,613 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬١٤٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاندسكيب و تقسمة مميزة - أو ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في فيليج ويست – الشيخ زايد

    Home Valley logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال شقة ف زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م من مالك مباشرا متسلمه فيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع سكاي لوفت بأقل مقدم وتوتال ف الماركت

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م إستلام فوري - متبقي 700ألف - فيو لاندسكيب

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب راقي استلام فوري لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس 155متر في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب مساحه 84 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 120 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 236 متر تشطيب وفرش راقي بوول وجاردن فيو

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة في Vye Sodic جاهزة فوري للمعاينة

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 170م متشطبه استلام فوري فيو مفتوح وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 190م بجاردن 99م تشطيب ألترا لوكس ومفروشه

    Promax Property Investors logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر خاص شقة جاهزة لإعادة البيع وتركيب بارك فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع 160 متر في زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة غرفتين بمرحلة اللاجون - بحري بالكامل

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Vye نيو زايد أقساط واستلام فوري بأقل من السوق

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٩٥٬٣٤٠ جنيه

    امتلك شقة بقيمة حقيقية بالتقسيط في مشروع Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بيع عقار بمساحة 155 مترًا مربعًا في كلوب

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع