شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 4

1,615 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى دره افضل سعر باحسن لوكيشين

    Full House West logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اقل سعر شقه ريسيل ارضي بجاردن في VYE سوديك

    Bold Egypt logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه لوكيشن مميز فيو جانبي للسنترال بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة - مرحلة اولى - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين مشطبة فى سوديك جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت 208م تشطيب فندقي تكملة اقساط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك مباشرا بيع الشقه لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في عماره منفرده ودبل فيو من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري عماره منفرده علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من مالك اصيل|بجوار نادي اصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري في اركان بالم-الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا أرضي ريسيل للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بادية متشطبة استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في O West – موقع مميز بإطلالة على اللاند سكيب

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واستلام مبكر في Kayan–إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل بسعر لقطة استلام فوري كمبوند كيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بتشطيب كامل في بادية – بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع