شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 47

1,613 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري بجوار ديونز

    Property Hills Star logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة للبيع داخل بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140 م ريسيل في قلب زايد القديمة متشطبة بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر بفيو مميز متشطبة بالتكييفات ف ابراج زيد

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة كاملة لتشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب استلام فوري بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة فيو البحيره للبيع بأو ويست -تسليم 2026

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل مميزه جدا من المالك المباشر بتشطيب خاص

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 150م دور 3 مع جراج وغرفة مخزن للبيع

    Aqar Misr logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كايرو جيت اعمار للبيع استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م² برايم لوكيشن متشطبة فوري ,Tulwa

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -3غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 77م برايم لوكيشن متشطبه باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف 170م استلام فوري متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 168م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ف ZED اوبن فيو بأقل سعر أقساط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع