شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 51

1,613 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة استلام فوري كمبوند جرين 6

    Abrag 2 logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤١٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري متشطبه في أكتوبر

    Catchers investment logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار \ بيل فى \ بيتش ريزيدنس \ شقة 173 م \ ريسيل

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بجوار ماونتن فيو-توسعات شمالية

    Selection Code logo image

    فيلاريا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاي نيوزايد استلام فوري اقل مقدم

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك – نيو زايد | 2 غرفة نوم 120 متر استلام فوري

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | فرصة مميزة | موقع مميز |

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٨٨٬٨٨٨ جنيه

    resale in zed west rtm sheikh zayed low price

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع تشطيب راقي بالتقسيط بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٤٩٦٬٨٥٤ جنيه

    شقة فندقية غرفتين نوم في Twilight New Giza Compoun

    Homescout logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند فاي سوديك بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٢٬١٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بفيو مباشرة على حمام السباحة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع داخل زيد الشيخ الزايد

    Citizen Home logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مع فالريا باكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    فيلاريا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل في VYE سوديك فيو مباشر لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م إستلام فوري- فيو علي النافوره واللاندسكيب

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 3.3 فقط فيو مفتوح مميز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو جانبي للسنترال مقدم 4.5 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    resale apartment in zed west zayed lowest price

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن اقل سعر شقة ريسيل في vye سوديك 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بربع سعرها 3غرف داخل كمبوند Badya

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - فيو مفتوح - حديقة إم في

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسين ارضي بجاردن

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع