شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 45

1,613 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة أو ويست استلام فوري موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ف O west بأقل سعر الماركت اقساط

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥١٬٢٨٩ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة في بادية بالم هيلز موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ف ZED استلام فوري اوبن فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أبراج زيد تشطيب كامل جاهزة فورًا

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف استلام فوري موقع مميز في بادية

    Allocate Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر بفيو مميز متشطبة بالتكييفات ف ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بفيو حمام سباحة متشطبة بالكامل +بالفرش

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو 185م متشطبه بالتكيفات في زد زايد

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة ريسيل 2 غرفة بأطول سداد واميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 147متر برايم لوكيشن متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م استلام فوري O West شاملة النادي والجراج

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 205م جاهزة في O West فرصة قوية

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا شقة تقسيط بارك فيو

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقةريسيل134م ف كارما كي متشطبه بالتكيفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ف o west برايم لوكيشن بسعر مميز 3 غرف

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز بكمبوند طيبة جاردنز

    Al Beltagy Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين لوكيشن مميز بمقدم 590 ألف قسط 10س سوديك

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٤٬٩١٢ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    140م²ريسيل استلام شهور صف اول ع اللاجون في مرافيل

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل ف كارما كاي متشطبه بالتكيفات تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 120م في مرحله tluwa متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع