شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 19

1,613 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر كورنر بحري في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز لشقة ارضي بجاردن في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٨ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٢٦٬٣٥٣ جنيه

    شقة اوبن فيو بالتقسيط في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكل بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 125م استلام فوري مرحله ذا ليك مقدم 4.6

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه في اللاجون فيو مميز مقدم 3.2م

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن بجانب بيفرلى هيلز بسوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع - متشطبة بالكامل -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور الثاني متشطبة-مباشرة على الكريستال لاجون

    Emtdad Real Estate logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بجاردن كبيرة امام بيفرلى هيلز من ديونز

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعرها 9 مليون شقة ريسيل في زايد الجديدة

    Western House logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة | بحري | متبقي 500

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف نوم بحري مع أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات ف كارما كاي تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    لوفت ريسيل 198م اميز لوكيشن اقرب استلام باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 178م في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيلدج ويست موقع مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر فى الماركت شقه فورى فيلدج ويست اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع