شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 71

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق مع إمكانية التقسيط

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٩١٬٤٧٨ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق بالتقسيط فى تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هايد بارك التجمع مرحلة سنتر فيل الكلاسيكية

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة198م بالتكيفات متشطبة امام AUC ريسيل اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر شقة موقع مميز جداً للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس كمباوند سكوير تشطيب سوبر لوكس

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من اجورا مول ودقيقتين من سوديك ايست تاون

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت | 150م

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في ليك فيو1 ريسيل متشطبة باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز، التسليم عام 2026

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن في تاج سيتي 3 غرف بأقل مقدم ممكن

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بموقع مميز في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز وبسعر اقل من سعر السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة للبيع بسعر مميز كورنر بحري استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا | 156م | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس استلام فوري بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جرين سكوير بموقع رائع

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 3غرف نص مفروش تكملة اقساط في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، 3 غرف نوم، تطل مباشرة على منظر طبيعي، .

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ١٤٨م بأقل مقدم في المستقبل سيتي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة في المشروع 136م ريسيلregents park

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام سنة موقع مميز كورنر في اي سيتي

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | 100م | تشطيب الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع