شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 73

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة واسعة | أب تاون كايرو

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق مع حديقه 35 متر للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(ريسيل) مميزة كاملة التشطيب باقل سعر في الماركت

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة | أب تاون كايرو

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٩٬٤٥٨ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق للبيع 141م في تاج سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي بسعر أقل سعر السوق

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك الان من مراكز جاهزة للاستلام بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بمساحة 210م وموقع مميز

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراوند جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 178 متر في كلاسترز بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦١٢٬٣٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق نصف تشطيب بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلكوشين مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 218م تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات والمطبخ

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع ريسيل باقساط في تريو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م يسعر لقطه وموقع متميز

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ متشطبه في كمبوند لاكبيتال

    Creative Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة +الجراج والنادي للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 3 غرف | أب تاون لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في كمبوند إل بوسكو بسعر لقطه

    Creative Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210م قسط 24 شهر

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك جاهزة للاستلام بأقل سعر وقسط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة ريسيل برايم لوكيشن - ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات+المطبخ+الجراج بفيو لاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع