شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 157

4,111 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع ريسيل بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م ريسيل للبيع فى كمباوند دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين و 2 حمام امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل - جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع استلام 2025 بأقساط بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفور

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيليت سوديك فوري موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاندمارك في مدينه نصر بجوار حي الواحه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سوبر لوكس موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 141م بفيو مميز استلام فوري - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م ريسيل للبيع فى كمباوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ع دائري المعادي بجوار كارفور ونادي الصيد

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز جدا فيو لاند سكيب غرفه و حمام

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفو

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع