شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 151

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م ريسيل بافضل سعر في ايستاون فوري فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية 189متر

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع كمبوند أليفاا تكمله اقساط ريسيل

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطبة فوري (باقل مقدم!!) ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مون ريزيدنس – المراسم

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقعها مميز في فيليت باقل سعر 188م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت!! شقة ريسيل متشطبة بحري استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية 148 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬١٠١ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – مجموعة 78

    Capital Lords Real Estate logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سراي – مرحلة شيا

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية 171 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأقل سعر في ماريوت - ريسيل - غرفتين

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ع دائري المعادي بجوار نادي الصيد وكارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ريسيل-بجاردن متشطبه لبيع الباتيو أورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف ريسيل في سراي شيا بمقدم ٢مليون و ٦٠٠ الف

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية 169 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية 118متر

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    3-Bed Apartment for Sale – Sarai Elan

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل تكملة اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤١٠ جنيه/متر مربع