شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 154

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع في جرين سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في قلب العاصمة الإدارية الجد

    Elite Groupe logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94 متر للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122 متر في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بمدينةنصر كومبونددجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 للبيع ريسيل بدجلة لاند مارك فيو حارجى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65 مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 103مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 79 مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 159 متر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في لاند مارك في مدينه نصربجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع استلام 2026 بأقساط ماونتن فيو 1.1

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتشطيب فاخر ريسيل في هايد بارك|جاهزه للسكن

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه في لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله فيو ع دائري المعادي امام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٨٣٦ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي - كلوب سايد 80م

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122متر في مدينه نصر بجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع في مدينه نصربجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 89 متر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع