شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 136

4,111 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة بالكامل شاملة الجراج - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما فيو حمام سباحة للبيع ريسيل-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بموقع رائع شقة 3 غرف للبيع بكمباوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين نوم أقل من سعر السوق و بموقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس + الفرش للبيع ريسيل باقساط - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري برايم لوكيشن- ماونتن فيو هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع بالمستقبل سيتي في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه وحمام سباحه خاص تكمله اقساط في ليك فيو2

    Merak Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الان استثمر في بالم هيلز نيو كايرو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف تشطيب كامل استلام فوري في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل+ جاردن 100م بالمطبخ والتكييفات-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بريفادو – مدينتي 142م + 55م جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل دايركت على الpool ريسيل -ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٢٤٬٧٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن 140م في إليڤا المستقبل – فيلدز بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق ١٨١

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، 3 غرف نوم، موقع مميز وسعر مناسب للسوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٢٤٬٧٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن 140م في إليڤا المستقبل – فيلدز بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 4.1 فيو للاجون جانبي

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو كلوب بارك – فيو سنترال بارك

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بثلاث غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق 175

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر شقه ريسيل دايركت لاجون مقدم 5,750 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع