شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 141

4,111 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع ريسيل استلام فوري في ذا سكوير

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبة شاملة الجراج - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬١٤٠ جنيه

    اميز شقة فيو مباشر لاندسكيب اقل سعر ريسيل 152م

    Allocate Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة موقعها مميز ريسيل فوري ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين - استلام فوري - ريسيل - Hyde park

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - 3 غرف - بانوراما فيو - هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه في فيفث سكوير

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ والتكييفات فيو رائع في بوليفارد ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 175م ألترا سوبر لوكس بالمطبخ -ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقعها مميز ريسيل فوري اقل سعر ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - متشطبه بالكامل - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيولاندسكيب في بلوم فيلدز استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مباشر لاندسكيب ريسيل فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقي بسعر لقطه لسرعه البيع في فيليت

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م متشطبة للبيع ريسيل أستلام فوري في سوديك

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 152 فيو لاندسكيب ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155م متشطبة لوكيشن مميز + 2باكية جراج بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن ريسيل استلام فوري بسعر مميز ف بلوم فيلدز

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز جدا + 2باكية جراج بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة بحديقة خاصة بالنرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - لوكيشن مميز -بالقرب من مدينه نصر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لوكيشن مميز في بلوم فيلدز استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع ريسيل بأقل سعر لسرعه البيع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع