شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 122

4,111 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى سوديك ريسيل باقل سعر استلام فورى متشطبه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف موقع مميز في جرين سكوير جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 1م جاهزه للاستلام جرين سكوير بموقع

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ريسيل بجاردن - 3غرف -باقل سعر في الماركت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل-استلام فوري فيو لاجون-بسوديك فليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠١١٬١٠٠ جنيه

    شقة بحديقه ريسيل بسعر مغري في موقع مميز-تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف235متر ريجينس بارك اميز لوكيشن فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة ريسيل بتسهيلات في هايد بارك فيو جاردن

    El Hady Real Estate Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في لوكيشن مميز في منطقة الجولف بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري 3غرف فيو كامل علي لاندسكيب للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في ارقي كمبوندات غرب الجولف باسعار مميزة

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في هايد بارك|مطلوب 8,8 كاش

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في قلب التجمع بأقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع خطيره 158م في تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 101م + 50م جاردن للبيع في مدينتي بـ بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام 2026 للبيع ريسيل بأقساط-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركيت شقة+جاردن كورنر ريسيل-147م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن باقل سعر -3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل للبيع في أميز لوكيشن بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبليكس l لافينير مستقبل سيتي استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٩٬٨٢١ جنيه

    شقة غرفة كريسينت ووك | ٨٣م² | سعر أقل من المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع