شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 120

4,111 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بتقسيط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تمر حنه فرصة مميزة في التجمع

    KMG Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه ريسيل فيو مميز-ستون ريزيدنس

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسرايات المعادي 260م للبيع

    AMAKEN Misr logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في جنوب الاكاديمية موقع متميز بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    شارع مصعب بن عمير, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 187م للبيع في هايد بارك – التجمع الخامس

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة! شقة 135م بسعر تنافسى | زهراء المعادي

    AMAKEN Misr logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في اللوتس في قلب القاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع متشطبه بسعر اقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م بموقع ممتاز وفيو على شارع النصر

    AMAKEN Misr logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاديو بجاردن في بالم هيلز للبيع متشطب بافضل سعر

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٢٧٬٢٠٧ جنيه

    ريسيل: افضل سعر لشقة غرفتين 104 بجاردن بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقه 220م استلام فوري في لافينير بسعر مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في ماونتن فيو شقه open view جاهزه

    4C Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل مرحلة الريفر مقدم 3 ب اكبر مساحه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في اميز مرحلة ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنص السعر شقه ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي.

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في جاليريا لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠١٬٧٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه 140م فيو داخلي اليفا 3غرف كورنر بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو كلوب بارك – فيو سنترال بارك

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع