شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 116

4,111 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة199م للبيع ريسيل بسعر مميز ماونتن فيو هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول متشطبه للبيع في سيتي جيت سفاير ريزيدنس

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل اقل من ماركت في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بإطلالة على اللاجونفوري بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي مرحلة اوريجامي 115م

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة في سوديك ايستاون211م 3 غرف اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة تكملة أقساط سوديك فيليت فيو بحيرة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط سوديك فيليت ف ريسيدنس

    Allocate Real Estate logo image

1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع