شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 12

4,095 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 165متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاهزة للسكن خلال 3شهور في ماونتن فيو

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في ماونتن فيو هايد بارك متشطبه فوري

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاصه متشطبه ريسيل في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه فوري في ڤيلدج جيت التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر اقل من سعر السوق نصف تشطيب 160 متر 3 غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر اقل من سعر السوق نصف تشطيب 160 متر 3 غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 105م غرفتين بالجراج بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو مباشر علي الاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 120 متر متشطبه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل اجمالي سعر شقة 180م + جاردن 38م استلام فوري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز اقل قسط للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك Pool View مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للسكن بالتكيفات ف بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي- القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 300 متر متشطبه للبيع في هارون مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣١٧٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط حتي 2031 موقع مميز في لايك فيو

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في لايك بارك ريذيدنس2 بالتقسيط

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بالتقسيط حتي 2031 لايك فيو ريذيدنس

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع