شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 16

4,099 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في جاليريا مون فالي التجمع ريسيل

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م استلام فوري فيومميزموقع مميز(سعرلايقارن)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٤١٬٥٠٨ جنيه

    شقه اقساط جاهزة للسكن فى كمبوند البروج Al Burouj

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بـ B12 مدينتي أمام الكرافت زون مباشرة

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري فيو لاندسكيب في تاج سيتي

    4C Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة ريسيل فوري في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م باقل سعر ( ريسيل) في الباتيو اور

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل بالتكييفات باقل سعر جاهزة للسكن

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 162 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل متشطبه فوري في ديستريكت 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 198 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل ف البروج متشطبة بجوار مدينتي

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل في سراي تشطيب خاص بنص الثمن

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في Hyde Park – شقة بفيو حمام سباحة وتقسيط2031

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 159م ريسيل فيو الليك باقساط علي 12 سنة

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 160م بحديقة 100م موقع مميز وسعر مميز جدا

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل لقطه235 متر 4 غرف نوم بكمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدمه فى شقة للبيع استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق سعر الطرح قبل الزيادة شقة متشطبة بالتكييفات

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بفيو مميز استلام فورى فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى أرضي بجاردن للبيع ف تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فورى للبيع في تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع