شقق مسجلة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 2

253 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين على ميدان راقى تفرعات شارع

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى تفرعات شارع نادى الصيد الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع جامعه الدول المهندسين شقه شطيب

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تانى نمره من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٥٤٬٣٨٧ جنيه

    شقه متشطبه استلام السنه الجايه بمقدم25%مع شركة دره

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس استلام فوري مفروشة بالكامل بالاجهزة

    Roots Development logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٥٠م في ش الزهراء الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الزهراء, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مميزة في ميدان أبو الكرامات

    Good Deals logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلاسيك راقية 194م في قلب المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع دجله, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م سوبر لوكس للبيع في المهندسين شارع دمشق

    Property insider logo image

    شارع دمشق, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند دار مصر اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ألترا لوكس شيك موقع مميز مسجلة مدخل عمارة فخم

    Selective logo image

    شارع جابر بن حيان, الدقي, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٤ غرف مع جراج في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع هاي لوكس في المهندسين شارع الحجاز

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع٢٢٠م في ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش ٢٠٠ م شارع عبد المنعم رياض مسجلة

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في ش ابو بكر الصديق -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع ابو بكر الصديق, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٦٠م في ش محي الدين ابو العز الدقي

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٢٠م في ش ميشيل باخوم الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ٢٣٥م في ميدان اسوان العجوزة

    Royal Home logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ش شهاب الرئيسى . المهندسين

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة واسعة ٣ غرف في العجوزة

    Good Deals logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع