شقق مسجلة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 6

253 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين

    آل المصري جروب logo image

    ميدان لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م مريوطية هرم رئيسي مباشرة الترا لوكس

    Hk Realestate logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة على النيل في العجوزة

    Best Deal For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين تفرعات شارع شهاب الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 185م عرض قوي بموقع مميز

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275 متر للبيع في شارع شهاب الرئيسي موقع مميز

    clear scope logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مواقع المهندسين تفرعات شارع شهاب

    Happy House Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع النيل شقه للبيع 500م بجوار السفاره سعودىه

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 300 متر بشارع اسراء المعلمين

    Good Deals logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مسجلة 265م بميدان أبو الكرامات المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة 210م في مصدق الدقي

    Good Deals logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فى شارع شهاب الرئيسى 200م فى المهندسين مسجلة شقة

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م تفرعات مصطفي محمود - الدقي

    Property insider logo image

    ميدان مصطفي محمود, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٢٠ م ف ش مصدق الرئيسي الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش عامر بالقرب من ميدان المساحة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع عامر, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة 3 غرف نوم في المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين تفرعات شارع شهاب الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 3 غرف في تفرعات أحمد عرابي

    Good Deals logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بتفرعات نادي الصيد بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إدارى للبيع بالعجوزة

    العجوزة, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 270م مباني حديثة تفرعات شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في شارع سوريا الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع طنطا, العجوزة, الجيزة

    2

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مباني حديثة شارع البطل احمد

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بميدان عمان بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    ميدان عمان, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع