شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 5

798 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع جامعه الدول المهندسين شقه شطيب

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تانى نمره من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٥٤٬٣٨٧ جنيه

    شقه متشطبه استلام السنه الجايه بمقدم25%مع شركة دره

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساكن ضباط الماظة شيراتون

    Good Deals logo image

    شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة بحري تطل على جنينة

    Remax 360 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنطقة التامنة بمدينة نصر

    Mostafa logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس استلام فوري مفروشة بالكامل بالاجهزة

    Roots Development logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٥٠م في ش الزهراء الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الزهراء, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في المنطقة السادسة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مصر الجديدة - متفرعات شارع عمار بن ياسر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ميريلاند آخر دور شارع غرناطة

    Good Deals logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مميزة في ميدان أبو الكرامات

    Good Deals logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلاسيك راقية 194م في قلب المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع دجله, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م ألترا مودرن بتشطيب فاخر وبرايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع سوبر لوكس شارع احمد تيسير كليه ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز – مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالانتر مميز غرفه وصاله 65متر

    Home In Realestate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – مدينة نصر – المنطقة الثامنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر – خطوات من شارع عباس العقادم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه120م-عقد اخضر-تقسيط36شهر-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بشارع رئيسي في مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م سوبر لوكس للبيع في المهندسين شارع دمشق

    Property insider logo image

    شارع دمشق, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع