شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 2

798 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع دور أول بمصر الجديدة بقرب المحكمة

    AKARKOM R logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع طراز السقف العالي 240 م الازاريطة

    RE/MAX Avalon logo image

    الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    6

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة 185 متر في قلب الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج الفرسان على طريق النصر أمام الن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر مسجلة وحصة بالأرض للبيع بمدينة نصر الم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 262  المعادي الجديدة-فيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة البيع بالاجهزة فى اللوتس الجنوبيه

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ش نيل الجيزة بجوار الفورسيزون

    Royal Home logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٠٠ متر مميزة في ش الثورة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    237 متر شقة للبيع متشطبة فى مكرم عبيد مدينة نصر

    Vida Solutions logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م,سوبر لوكس-ببالقرب من سيتي ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني 2023 بالقرب من السراج مول بمدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر بحرية تطل على حديقة في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع مختار المصري, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانوراما على النيل في كورنيش المعادي

    متصدر

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة فوري في مصر الجديده قرب صلاح سالم

    clear scope logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه البنفسج عمارات خطوات من كارفور لقطة جدا

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اميز شقه متشطبه بالكامل بالفرش والاجهزه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس بمدخل وجراج خاص غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن استلام فوري باللوتس الجنوبية

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م 3 نوم و3 حمام شارع لبنان

    Royal Home logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 450م 4 غرف و4 حمام جزيرة العرب

    Royal Home logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م 3 غرف وليفنج ريسبشن 4 قطع

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م 3 غرف و3 حمام شارع طنطا

    Royal Home logo image

    شارع طنطا, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فاخره فرصه لا تعوض 250متر المربع الذهبي

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فاخره 250متر مسجله شهر عقاري موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع