شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 3

798 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع شقه فندقيه خطوات من مكرم عبيد 250 متر

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس فندقيه للبيع 250 متر فرصه

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2015 موقع متميز

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مباني حديثه 2015 موقع متميز 230متر سوبر لوكس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الترا سوبر لوكس 230 متر مباني حديثه 2015

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحى ١٦ مدينة الشيخ زايد المجاورة ٢ الدور ٣

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي نادرة مع تراس خاص -محمد مظهر الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235م للبيع في ميدان اسوان الرئيسي في المهندسين

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 220م تفرعات البطل احمد

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشيل بخوم الدقي الدور السابع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ميني كمبوند اللوتس الجنوبية امام سودك

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب فيو رائع واطلاله مميزه علي النيل مباشره

    Smart Home logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م رشدي (كورنيش مباشر - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م تفرعات محي الدين ابو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بمصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حلوة بسعر هايل فى مشروع عمارات المثلث

    Remax 360 logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع على شارع مصدق وميدان بابل بواجهه بحري

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جوار الفورسيزون ترى النيل الترا سوبرلوكس

    متصدر

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس فخمة للبيع 400م هاي لوكس ش النيل الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى فيو نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    6

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مسجلة تشطيب كامل غرفتين شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م كفر عبده (خطوات من ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر في الكوربة، مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر في الكوربة، مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع