شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 32

796 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م شارع جامعة الدول الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 250م في شارع لبنان الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم شقة للبيع بالكوربة 250م ترا قصر البارون مباشر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م في تفرعات جامعة الدول – المهندسين

    Property insider logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تقسيط 205م شارع غزة - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بارقي موقع بالدقي وتري النيل بجوار المرك

    Fixed Assets logo image

    الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م صافي سموحة (امام زهران)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع في تفرعات مصدق

    Property insider logo image

    شارع حسين احمد رشاد, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 للبيع في المهندسين تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه موقع متميز بسعر مناسب للجادين-

    ElGammal real estate logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235م لوران (طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع في تفرعات شارع أحمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م طوب أحمر للبيع في تفرعات شارع الثورة

    Property insider logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    190متر تشطيب فاخر تري بفرلي هيلز مسجلة شهر عقاري

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م نص تشطيب للبيع في المهندسين شارع السودان

    Property insider logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الأولى

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او للايجار ادارى موقع متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    شارع الاهرام, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣٣٠ متر بعمارات الفرسان طريق النصر

    البنا للعقارات logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع