شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 17

798 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بعباس العقاد الرئيسي بمدين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب علي الاوسط مباشر نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة بالقرب من نادي الشمس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20%مقدم بشارع علم الروم بجوار شارع اسكندرية

    أمواج  للتطوير العقاري logo image

    علم الروم, مرسى مطروح, مطروح

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مفروشة بالكامل علي النيل في الزمالك

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٤٠ متر ش شهاب الرئيسي -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٤٠ م ف ش مصدق الرئيسي الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 253 متر للبيع في المعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ابوبكر الصديق الرئيسي المحكمة مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة شهر عقاري و مرخصة موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٢٠ م روف للبيع في البنفسج عمارات

    Waystar Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 395 م سموحه (خلف مسجد علي بن ابي طالب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ١٧٠ متر ش العراق بالقرب من شهاب مهندسين

    Royal Home logo image

    شارع العراق, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة كبيرة–مدينة نصر –شارع أنور المفتي

    ZF Property logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 319 م زيزينيا (طريق الجيش - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف نيل الجيزة بجوار الفورسيزون

    Royal Home logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع النزهة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع محي الدين أبو العز – الدقي

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢١٠ متر ف ش علي ابن ابي طالب المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع علي ابن ابي طالب, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢٤٥ م في ش ابو الكرامات المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع