شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 13

798 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع – شارع تحسين فرغلي، مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ميدان الحجاز مصر الجديدة متشطبة

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 250م فاخر للبيع بمربع الوزراء شيراتون

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجلة في ميدان المحكمة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمسجلة للبيع في شارع الحجاز الرئيسي مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تطل على حديقه كبيره مسجله شهر عقاري 230 متر

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مسجله شهر عقاري فيو رائع على حديقه كبيره

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهة بحري حصة في الارض مسجلة شهر عقاري سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانوراما على النيل مباشرة في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 250 متر خطوات من شارع الطيران

    شارع نصر خسرو, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع الطيران شقه للبيع مساحتها 250 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس عمارات دبل فيس شارع وحديقة

    Find Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع ذاكر حسين مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب سوبر لوكس في شارع عقبة بن نافع

    Good Deals logo image

    شارع عقبه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 250 متر خطوات من شارع الطيران

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 متر سوبر لوكس في شيراتون مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م بحري شارع ابن ماجد من شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع ابن ماجد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 250 متر موقع متميز الحي السابع

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس للبيع 200 متر المربع الذهبي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الترا سوبر لوكس جاهزه للسكن 200 متر

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن فورا ١٢٨ م في البنفسج

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع