شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 4

496 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع سوبر لوكس شارع احمد تيسير كليه ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز – مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – مدينة نصر – المنطقة الثامنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر – خطوات من شارع عباس العقادم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بشارع رئيسي في مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب مصر الجديدة - شارع أحمد تيسير الرئيسي

    Better Estate Investment logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لكل من يبحث عن الفخامه شقه للبيع بشطيب خرافي مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره امتلك شقه برايم لوكيشن تشطيب مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بروف للبيع في تقسيم اللاسلكي – المعادي

    Smart Home logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مصر الجديده بمكان راقي و مسجلة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع أبو السرور البكري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ارقى الاماكن السكنيه في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور محمود فتحي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالفرش والاجهزه مسجلة وغير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 380م الترا سوبر لوكس للبيع فى الزمالك

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 5 غرف مفروشة بالكامل على كورنيش النيل

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٩٢ متر مربع

    ٨٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تصلح سكني او اداري

    Master Key logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجمل إطلالة بالمرغني دبل فيس وجهة بحرية غيرمجروحة

    العقارية جروب logo image

    شارع احمد الدرديري, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو مفتوح يعطي إحساس بالراحة والخصوصية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية واسعة ١٧٥م في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400م دور كامل بموقع متميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية مسجلة 280م في أرض الجولف بموقع مميز

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه360م أطاله رائعه على النيل بالزمالك

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل، موقع مميز غير مجروحة بها 3 اسانسير

    Selective logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري مع حصة في الأرض و 2 عزل في السطح

    Selective logo image

    شارع اسوان, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع